אודות

מאז סיום לימודי עיצוב פנים ב-1998 צבר ברק ניסיון רב בתכנון ויישום של פתרונות אומנותיים ושימושיים בבתים ובמשרדים עם צרכים שונים ומגוונים. בעבודתו על פרויקטים הן כשכיר והן כעצמאי, פיקח על קבלני משנה מכל גוני הקשת ורכש ידע מעשי בנגרות, ריצוף, אינסטלציה ותאורה. ידע וניסיון אלו משמשים את ברק לייעול פרויקטים ולצמצום עלויות וזמן עבודה.

את לימודי עיצוב הפנים מימן ברק מעבודתו כמנהל עבודה בחברות בנייה ופיתוח, שם התנסה ולמד על חומרים, דרכי יישום ושיטות עבודה. כבר בשנה הראשונה לתום הלימודים, נשכר ברק לעצב  ארבעה בתים פרטיים בשרון

 -עבודה שכללה תכנון ועיצוב פנים, רכישת רהיטים וניהול קבלנים.

בשנת 2012 הקים ברק את "ברק נאור עיצוב ואדריכלות  פנים " כמשרד בוטיק  המספק שירותי עיצוב פנים לחברות וללקוחות פרטיים. המשרד מספק את השירותים הבאים: ייעוץ, תכנון ושרטוט, ליווי ברכישה, פיקוח על קבלנים וסטיילינג.

בנוסף לתוצאה הסופית של מרחבים מעוצבים מעוררי השראה, היצירתיות של ברק באה לידי ביטוי במציאת פתרונות לדרישות מיוחדות של לקוחותיו ויצירת תהליך עבודה מהנה. ברק מאמין כי תהליך עיצוב הפנים והעבודה עם הלקוח חשובים לא פחות מהתוצאה המוגמרת. ברק נותן חשיבות לפרטים הקטנים בעיצוב כמו לגדולים ודורש מהקבלנים מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.